O mnie

Ewelina Naumnik

Artist

I am a woman, mother, wife and I am a self-taught artist.

Jestem kobietą, mamą, żoną oraz artystką. Sztuka zawsze była obecna w moim życiu. Interesuję się rysunkiem, fotofrafią i malarstwem.

Maluję ekspresyjnie, podświadomie i kocham to. Fascynuje mnie abstrakcja, kolor, struktura, ruch i swoboda interpretacji. Maluję głównie farbami akrylowymi i łączę je z różnymi mediami również z żywicą. To fascynujący proces twórczy, który daje mi wiele możliwości, nawet efekt 3D.

Aby opisać moje prace w prostych słowach, powiedziałabym, że moje obrazy są odzwierciedleniem mojego wewnętrznego świata i sfery emocjonalnej, nie próbuj znaleźć racjonalnej intencji i po prostu ciesz się.

Ewelina Naumnik

Moje obrazy


Wszystkie publikowane obrazy są mojego autorstwa.

Maluję głownie na wysokiej jakości płótnie, rozpiętym na solidnej ramie. Bywa także iż wybieram ręcznie robione podobrazia, wykonane z drewna i płyty HDF/MDF.  Maluję je po zagruntowaniu. Wszystkie moje obrazy są dostępne bez ramy, większość jej nie potrzebuje. Zaopatrzone są także w wieszak do powieszenia na ścianie.

Wszystkie moje obrazy są sygnowane i certyfikowane.

Napisz do mnie jeżeli podobają Ci się moje obrazy.

Może zechcesz kupić konkretny lub zamówić podobny, większy, mniejszy czy w innej kolorystyce. A może brakuje Ci pomysłu, ale masz wspaniałe wnętrze, które chcesz wypełnić energią i kolorem moich obrazów.

Zapraszam serdecznie